Beaute Pacifique- a royal beauty

Beaute Pacifique ir dāņu kosmētikas zīmols. Nosaukums gan tāds galīgi nedānisks, parasti dzirdam īsos GOSH, ECCO un LEGO, kuri radījuši priekšstatu par dāņu produktu kvalitāti. Šajā ziņā Beaute Pacifique neliek vilties. Nodrošinājušies ar savām laboratorijām, Beaute Pacifique rada ādas kopšanas līdzekļus nu jau 20 gadus.

Šī gan nebūs jaunām meitenēm radīta kosmētika, kaut gan pretstriju līdzeklis dažām var arī noderēt, drīzāk sievietēm pēc 30, kad jāsāk īpaši piedomāt par ādas kopšanu un novecošanos. Vieni no iedarbīgākajiem līdzekļiem cīņa ar ādas novecošanus un bojājumiem ir retinoīdi- produkti, kuri satur retinolu.

Tad, lūk, vairāk par Super3 Booster, kurā savienotas 2 dažādas A vitamīna(retinola) formas.:

Beaute-Pacifique-Skincare-Anti-Aging-Vitamin-A-Super-3-Booster

Uzskatāmi un pārbaudāmi* rezultāti būs pēc 2-3 mēnešiem. Lieto uz nakti, jo, kā jau visus retinoīdus lietojot, jāizvairās no saules stariem. Jutīgas ādas īpašniecēm, tas var radīt nepatīkamas sajūtas. Ja neesi pieradusi pie tik spēcīgas iedarbības līdzekļiem, tad āda jāpieradina pakāpeniski- sākumā lieto 2 reizes nedēļā, tad katru otro dienu, kad jūties pārliecināta, tad katru vakaru. Man kombinācijā bija nepieciešams ļoti spēcīgs mitrinatājs, jo likās, ka āda ir kļuvusi tik sausa, ka pat “velk”. Ja lietosi ieteikto daudzumu, kas ir patiešām niecīgs, tad 50 ml tūbiņa pietiks pusgadam!

Retinoīdi ļoti veiksmīgi cīnās arī ar akne, tādēļ tos bieži iesaka dermatologi. Pirmajā mēnesī rezultātus gan neredzēsi, iespējams, būs pat “atsitiena” efekts, bet sākot ar otro vajadzētu kļūt labāk. Bet kā saka, katrai aknei savs 🙂

Iesaku pamēģināt arī tīrīšanas putas, kas gan tikai attāli atgādina putas. Notīra ļoti labi, pēc mazgāšanas ādu nevelk. Man kā micelāro ūdeņu piekritējam, šīs vēl nav izlietotas, bet wishlistā ir Beaute Pacifique jaunums- One step cleansing water.

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_2b90

*paseko līdzi Facebook un uzzināsi, kur var aiziet uz Beaute Pacifique ādas diagnostiku un konsultācijām, ko noteikti iesaku izdarīt.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s